Квартирний облік

Запитання:

Ситуація слідуючя, на даний момент я проживаю і працюю в м. Києві та виявила бажання отримати пільговий довгостроковий кредит відповідно до Постанови КМУ 584, проте Іпотечний центр м. Києва вказав на те, що я не можу отримати квартиру в Києві так як перебуваю на квартирному обліку в іншій області, чи має дане твердження законне обгрунтування? Дякую

Відповідь:

Зазначена Вами Постанова КМУ № 584 від 29 травня 2001 року,затверджує Положення яке регулює умови та порядок надання пільгових кредитів пільговим сім’ям та одиноким громадянам на придбання та будівництво житла. Дане Положення не містить жодних обмежень, що до можливості подання відповідної заяви до регіонального управління в залежності від перебування на квартирному обліку в іншій місцевості. Також данні обмеження не містяться і в інших нормативних актах КМУ прийнятих з метою організації діяльності фонду а також основному нормативному акті на підставі та на виконання якого була прийнята Постанова № 584 – Закон України «Про сприяння соціальному становленні та розвитку молоді в України».
Таким чином необґрунтовану відмову відповідного територіального управління в особі консультативного центру Ви можете оскаржити до Державного фонду або безпосередньо до суду в порядку адміністративного судочинства.