Суттєві зміни в ліцензуванні господарської діяльності з експорту, імпорту та торгівлі алкогольними напоями і тютюном

Йдуть суттєві зміни в ліцензуванні господарської діяльності з експорту, імпорту та торгівлі алкогольними напоями і тютюном

Андрій Содоль («Юридична компанія «Аргумент-Консалтинг» – м.Київ)

17 листопада 2006 року Президент підписав Закон України “Про внесення Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за ліцензії та акцизного збору на виробництво спиртів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” N 374-V. Данний нормативний акт вніс суттєві зміни. що до вартості ліцензій, зокрема:

Встановити річну плату за ліцензії на виробництво спирту етилового, коньячного, плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового та для підприємств первинного виноробства в розмірі 780 гривень. Ліцензії видаються терміном на п’ять років, а плата за них справляється щорічно.

Річна плата за ліцензії на право імпорту або експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового становить 780 гривень.

Встановити річну плату за ліцензії на право оптової торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим у розмірі 500 000 гривень. Ліцензії видаються органом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України, терміном на п’ять років.

Плата за ліцензії на право імпорту, експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів встановлюється в розмірі 780 гривень за рік.
Встановити річну плату за ліцензії на право оптової торгівлі у розмірі:

  • алкогольними напоями – 500 000 гривень;
  • тютюновими виробами – 500 000 гривень. Ліцензії видаються терміном на п’ять років

Плата за ліцензію:

  • на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі;
  • на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі – 2000 гривень,

а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст,

  • 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі,
  • 250 гривень – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua