Створення, реєстрація, реорганізація, ліквідація юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, фондів, організацій, спілок, та ін.

Послуга Ціна

Фізична особа – підприємець

Підготовка необхідних заяв та документів, державна реєстрація в органі реєстрації, постановка на облік в податкових органах, органах статуправління, виготовлення печатки. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіцінй платежі (нотаріальні послуги, держмито).

1500 грн.

Підприємства (Приватне, Колективне, Комунальне, Державне …)

Складання статутних документів, проведення повної процедури реєстрації в усіх органах, інстанція та фондах, виготовлення печатки та штампів, підготовка документів для відкриття рахунку в банківських установах, консультації з питань створення юридичної особи, оподаткування. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіційні платежі, (нотаріальні послуги (два засновники, учасники), держмито). Окремо оплачується (у випадку необхідності): Отримання ідентифікаційного номеру для нерезидента-фізичної особи, додатково нотаріальні послуги за кожного третього і наступного засновника (учасника), юридична адреса, банківські послуги за відкриття рахунку.

2200 грн.

Господарські товариства (ТОВ, ТзДВ, Повне товариство, Командитне товариство)

Складання статутних документів, проведення повної процедури реєстрації в усіх органах, інстанція та фондах, виготовлення печатки та штампів, підготовка документів для відкриття рахунку в банківських установах, консультації з питань створення юридичної особи, оподаткування. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіційні платежі (нотаріальні послуги (два засновники, учасники), держмито). Окремо оплачується (у випадку необхідності): Отримання ідентифікаційного номеру для нерезидента-фізичної особи, додатково нотаріальні послуги за кожного третього і наступного засновника (учасника), юридична адреса, банківські послуги за відкриття рахунку.

2300 грн.

Акціонерні товариства

Складання статутних документів, проведення повної процедури реєстрації в усіх органах, інстанція та фондах, виготовлення печатки та штампів, підготовка документів для відкриття рахунку в банківських установах, консультації з питань створення юридичної особи, оподаткування. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіційні платежі (нотаріальні послуги, держмито). Окремо оплачується (у випадку необхідності): Отримання ідентифікаційного номеру для нерезидента-фізичної особи, юридична адреса, банківські послуги за відкриття рахунку, проведення процедури первинної підписки на акції, реєстрація результатів підписки на акції, реєстрація емісії акції.

3000 грн.

Представництва іноземних компаній, постійних представництв нерезидентів в Україні

Реєстрація Представництв, що не здійснюють господарську діяльність, Реєстрація постійних представництв нерезидентів які повно або частково здійснюють господарську діяльність в інтересах нерезидента.

від 3300 грн.

Реєстрація об’єднань підприємств (асоціації, корпорації, консорціуми, концерни, інші об’єднання підприємств)

Складання статутних документів, проведення повної процедури реєстрації в усіх органах, інстанція та фондах, виготовлення печатки та штампів, підготовка документів для відкриття рахунку в банківських установах, консультації з питань створення об’єднання , оподаткування. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіційні платежі (нотаріальні послуги, держмито). Окремо оплачується: Отримання дозволу АКУ на концентрацію, юридична адреса, банківські послуги за відкриття рахунку.

від 3000 грн.

Філії, відокремлені підрозділи

від 700 грн.

Громадські організації, громадські спілки та Благодійні фонди

від 3500 грн.

Юридична адреса

Пропонуємо VIP юридичну адресу в Шевченківському районі м. Києва. Договір суборенди, приміщення укомплектоване необхідними меблями, можливість використовувати для приймання співробітників контролюючих органів при перевірках, підтвердження факту знаходження, поштове обслуговування, адреса не перебуває в переліку місць масової реєстрації, єдиний платіж за рік, без додаткових щомісячних/ щоквартальних платежів – 3000 грн. (без ПДВ). Готівкова або безготівкова оплата.

3000 грн. / рік

Внесення змін до ЄДР та статутних документів (склад учасників, статутний капітал,інші зміни)

Внесення змін до статутних документів у зв’язку із: зміною складу учасників, приведенням статутних документів у відповідність до чинного законодавства; зміною розміру статутного капіталу, видів діялності, іншими змінами. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіційні платежі (нотаріальні послуги (два засновники, учасники), держмито).

від 1000 грн. якщо діє на модельному статуті (1400 у зв`язку із зміною складу учасників,якщо діє на підставі звичайного статуту)

Внесення змін до ЄДР та статутних документів (найменування, місцезнаходження)

Внесення змін до статутних та реєстраційних документів у зв’язку із: зміною найменування, місцезнаходження, іншими змінами, що вносяться до ЄДР. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіційні платежі (нотаріальні послуги (два засновники, учасники), держмито).

Без зміни адмін-тер. підпорядкованості: 1400 модел сатут/1800 звичайний статут; У разі зміни адмін-тер. одиниці: 1800/2200

Ліквідація підприємств (за рішенням вищого органу управління, банкрутство, відчуження корпоративних прав)

від 6000 грн.

Зміна керівника, бухгалтера, підписанта

Підготовка необхідних документів (реєстраційних карток, заяв, повідомлень), проведення процедури внесення змін в органі державної реєстрації, податкових органах, підписання банківських карток. Вартість робіт включає: послуги компанії, офіційні платежі (нотаріальні послуги, держмито). У вартість не входять банківські картки.

1000грн.

Ліквідація ФОП

Виключення з реестру як Фізичної особи – підприємця.

500 грн.

Проведення процедури первинної підписки на акції, реєстрація результатів підписки, Реєстрація емісій акцій

від 3500грн.

Проведення загальних зборів акціонерів, учасників.

Підготовка необхідних документів (заяв, повідомлень, протоколів засідань тощо). Організація проведення зборів: (повідомлення акціонерів, учасників), реєстрація, ведення протоколу зборів.

від 1500грн.

Реєстарція кредитних спілок

від 12 000 грн.

Подання форми № 6

Складання та подання щорічної форми № 6 про підтвердження відомостей державному реєстратору.

250 грн.

Отримання витягів, виписок та довідок з Єдиного державного реєстру

Отримання витягу з ЄДР на певну юридичну особу чи фізичну особу-підпиємця з інформацією про її назву, код ЄДРПОУ, місцезнаходження, керівника, засновників, телефони, та іншу інформацію що міститься в єдиному державному реєстрі. Отримання виписок, довідок з ЄДРПОУ.

300 грн.

04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua