Представництво інтересів у судах, в державних органах влади і управління, перед третіми особами

Представництво інтересів в судових органах

Послуга Ціна

Представництво інтересів в судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах.

Підготовка необхідних документів для звернення до суду (позовних заяв, клопотань, заяв, відзивів на позов, інше), представництво інтересів на судових засіданнях, інші дії пов’язані з таким представництвом.

від 250 грн.

Представництво інтересів в судах Апеляційної інстанції (загальних, господарських, адміністративних)

Аналіз матеріалів справи, підготовка необхідних документів для звернення до суду (апеляційних скарг, відзивів, заперечень, клопотань, заяв, інше) представництво на судових засіданнях.

від 300 грн.

Представництво інтересів у Вищому господарському, Вищому адміністративному судах, Верховному суді.

Аналіз матеріалів справи, підготовка необхідних документів для звернення до суду (касаційних скарг, відзивів, заперечень, клопотань, заяв, інше) представництво на судових засіданнях.

від 500 грн.

Представництво інтересів в Міжнародному комерційному Арбітражному суді

Підготовка необхідних документів для звернення до суду (позовних заяв, клопотань, заяв, скарг, відзивів на позов, інше), представництво інтересів на судових засіданнях, інші дії пов’язані з таким представництвом.

від 1500 грн.

Європейський суд з прав людини

Аналіз матеріалів справи, підготовка необхідних документів для звернення до суду, відправлення пакету документів в Європейський суд з прав людини (Страсбург)

від 2500 грн.

Представництво інтересів в державних органах влади та управління, органах місцевого самоврядування

Послуга Ціна

Усні та письмові консультації

Надання усних та письмових консультацій по питаннях звернення до посадових осіб органів державної влади та управління, органів місцевого самоврядування, вирішення суперечок при незаконних діях або бездіяльності цих осіб, прийняття ними незаконних рішень та інше.

від 100 грн. – усна / від 250 грн. – письмова

Складання заяв, скарг та інших документів

Складання заяв, клопотань, скарг, повідомлень та інших документів необхідних при зверненні та оскарженні, інших взаємодіях з органами державної влади та управління, органами місцевого самоврядування, подання вищезазначених документів та контроль їх проходження.

від 250 грн.

Представництво інтересів

Представництво інтересів Клієнта при взаємодії з посадовими особами органів державної влади та управління, органів місцевого самоврядування. Участь на прийомах, засідання, переговорах, налагодження контактів з такими посадовими особами.

250 грн./годину

Представництво інтересів перед третіми особами (фізичними та юридичними особами)

Послуга Ціна

Усні та письмові консультації

Надання усних та письмових консультацій по питаннях звернення до фізичних та юридичних осіб, вирішення суперечок, та інше.

від 100 грн. – усна / від 250 грн. – письмова

Складання заяв, скарг, листів та інших документів

Складання заяв, клопотань, скарг, повідомлень, листів та інших документів необхідних при зверненні до фізичних чи юридичних осіб, оскарженні їх дій чи бездіяльності, при інших взаємодіях з цими особами, подання та відправлення вищезазначених документів та контроль їх проходження.

від 250 грн.

Представництво інтересів

Представництво інтересів Клієнта при взаємодії з фізичними та юридичними особами, їх представниками. Участь на прийомах, засідання, переговорах, налагодження контактів з такими особами.

250 грн./годину

04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua