Отримання «Штрих-кодів»

На сьогоднішній день з розвитком автоматизації роздрібної торгівлі, здійснення продажу товарів через роздрібну мережу, без присвоєння штрихкодової позначки, практично не можливо. Наша компанія допоможе Вам стати членом всесвітньої Асоціації, що здійснює маркування та присвоєння ідентифікаторів Ваших товарів, тобто – штрихкодових позначок. Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам у підготовці необхідного пакету документів для вступу до Асоціації, заявки та опис товарів для присвоєння та отримання власне самих ідентифікаторів («штрих-кодів»).

 

Платежі:

  1. Вступний та щорічні внески до Асоціації залежать від чисельності працівників та обороту Вашої компанії. Так Асоціація розрізняє малі та великі підприємства. Таким чином розмір вступного та щорічного внеску залежить від наступного критерію: «До малих підприємств відносяться суб’єкти господарювання, у яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік не перевищує 50 осіб та обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період не перевищує суми, еквівалентної 500 000 євро за середньорічним курсом Національного банку України.»
  2. Вартість присвоєння та виготовлення ідентифікаторів (штрихкодових позначок), також залежить від кількості товарів, розміру «штрих-коду».
  3. Вартість послуг нашої компанії становить 550 грн. при отриманні штрихкодових позначок до 10 товарів. При отриманні штрихкодової позначки більше 10, сплачується додатково 50 грн. за кожний ідентифікатор (“штрих-код”)

*Оплата наведена без урахування ПДВ

У вартість наших послуг входить:

  • Попередня консультація, аналіз документів та інформації про клієнта, для визначення статусу підприємства та кількості штрих кодових позначок і відповідно вартості вступних та щорічних внесків, вартості виготовлення та отримання ідентифікаторів.
  • Підготовка повного пакету документів, що включає в себе укладання Договорів та додаткових  угод з Асоціацією, Підготовка Реєстраційної картки учасника, Заяви про присвоєння глобального номеру товарної позиції, допомога при складанні опису товару, та інше.
  • Подання необхідного пакету документів, контроль його проходження та власне отримання штрихкодових ідентифікаторів для товарів.

04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua