Абонентське обслуговування

Юридичне абонентське обслуговування

Вартість послуг наведена без урахування ПДВ.

Послуга Ціна

Юридичне абонентське обслуговування

Ми пропонуємо наступні стандартні умови юридичного обслуговування. Звертаємо вашу увагу на те, що запропоновані умови надання даних послуг є базовими, і у випадку необхідності, обсяг робіт та їх вартість можуть бути під лаштовані під інтереси замовника в залежності від вимог до такого роду послуг.

гривень за місяць*

Пакет «Консультант»

Надання коротких усних та письмових консультацій (на е-mail, телефоном), по діючому законодавству, що не потребує попереднього аналізу та вивчення, надання виписок із діючого законодавства, типових документів правового характеру (шаблонів заяв, скарг, договорів, форм, наказів, актів тощо. Не більше 5 письмових консультацій та 10 документів на місць)

300 грн.

Пакет «Юрист»

Надання юридичних (усних та письмових) консультацій, виписок із діючого законодавства, складання документів, аналіз договорів та інших документів, що пов’язанні з поточною діяльністю замовника. Загальний об’єм робіт в пакеті «Юрист» не перевищує 10 письмових консультацій, та 10 документів на місяць.

1000 грн.

Пакет «Експерт»

Надання юридичних (усних та письмових) консультацій, експертиз, виписок із діючого законодавства, складання та аналіз договорів, інструкцій, протоколів, наказів, актів, скарг, заяв та інших документів, що пов’язанні з поточною діяльністю замовника. Представництво інтересів замовника перед третіми особами, органами державної вади та управління, правоохоронними та судовими органами (не більше одного звернення, або одного провадження або однієї справи на місяць). Загальний об’єм робіт в пакеті «Експерт» не перевищує 15 письмових консультацій,1 експертиза, 15 документів та 1 провадження/звернення/справа на місяць.

3000 грн.

04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua