Житлове право

Запитання:

Я зарахований до контрольних списків на поліпшення житлових умов на держ. підприємстві, працюючий пенсіонер, підпадаю під скорочення. Стою на квартобліку по м.Києву.

Запитання: чи залишаюся я в контрольних списках підприємства після звільнення з підприємства?

Відповідь:

Доброго дня.

Відповідно до п. 10 ч.2 правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР (правила діють і на даний момент), громадяни, які залишили роботу на підприємствах, в установах, організаціях, що здійснюють квартирний облік, у зв’язку з виходом на пенсію, беруться на облік нарівні з робітниками і службовцями даного підприємства, установи, організації. Тобто, якщо ви до виходу на пенсію працювали на цьому ж підприємстві і на ньому ж були включені до списків осіб, що потребують поліпшення житлових умов, то за Вами зберігається Ваша черга.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua