Виписка за наявної приватизації

Запитання:

Добридень! Допоможіть, будь ласка, розібратися з питанням, у мого чоловіка є квартира точніше у його батька, який хотів залишити її синові, але ця квартира приватизована на 4 чоловік на чоловіка його батька, розведену з батьком мати і дочка матері, яка не є родичем батькові чоловіка, в даної квартирі не проживаємо, так само там не проживає мати ні сестра, але прийшов момент, коли ми повинні сплатити за всіх величезну суму за неоплачені комунальні. Сестра з матір’ю відмовляються платити по які маєтку доходу, ми готові заплатити і надалі жити в цій квартирі, але вони не згодні, платити не хочуть, виписуватися не хочуть, ми в шоці, що нам робити? Підкажіть, що робити, ми хочемо залишити у себе квартиру в родині, але не хочемо оплачувати за кого то лівого. Домовитися не представляється можливим.

Відповідь:

Добридень! За умови попередньої самостійної оплати рахунків за комунальні послуги, в разі небажання співвласників оплачувати дані рахунки, Ви можете стягнути з інших співвласників в судовому порядку суму, сплачену Вами за комунальні послуги, пропорційно розміру їх частин.

У разі бажання Вашого чоловіка стати єдиним власником квартири, Ви можете звернутися до суду при наявності умов, зазначених у ст. 365 ЦК України “Припинення права на частку у спільному майні за вимогою інших співвласників:

1. Право особи на частку у спільному майні може бути припинене за рішенням суду на підставі позову інших співвласників, якщо:
1) частка є незначною і не може бути виділена в натурі;
2) річ є неподільною;
3) спільне володіння і користування майном є неможливим;
4) таке припинення не завдасть істотної шкоди інтересам співвласника та членам його сім’ї.

2. Суд постановляє рішення про припинення права особи на частку у спільному майні за умови попереднього внесення позивачем вартості цієї частки на депозитний рахунок суду.”


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua