Сестри

Запитання:

Доброго дня. У мене таке питання. У мене є сестра рідна по мамі, татом вона не усиновлена. Їй 26 років і у неї двоє дітей. Вона прописана у батьківському домі, діти не прописані. Вона з батьками не живе. Довгий час вона жила в іншому районі з цивільним чоловіком, цього літа вона кинула чоловіка і дітей і гуляла. Потім вона завагітніла невідомо від кого, захворіла на сифіліс, зараз батьки її лікують. Мама не хоче її виписувати бо це її дочка і як мама каже “я з сестрою самі можемо про себе подбати, а старша сестра не може”. Папа може виписати її з дому чи ні !? І які у неї і у її дітей права на спадщину?

Відповідь:

Згідно чинного законодавства України ваш батько може виселити вашу сестру через суд, якщо вона систематично руйнує і псує квартиру, використовує її не за призначенням, робить неможливим проживання з нею разом.

Що ж стосується спадщини, в разі відсутності заповіту, ваша сестра буде мати право на рівну частку з іншими спадкоємцями (рідними дітьми, батьками, чоловіком вашої матері). Діти відповідно мають право на спадщину їх матері (тобто вашої сестри).


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua