Ремонт в приватному будинку

Запитання:

Підкажіть будь ласка, як правильно вчинити в даній ситуації: Років 5 тому ми купили 1/2 приватного будинку, ніколи з сусідами у нас не було конфліктів до того моменту поки ми не почали робити ремонт. Ремонт ми виробляємо тільки по вихідним дням в денний час, так як у нас немає можливості найняти будівельників ми його робимо своїми сіламі.У нас маленька дитина 4,5 року ми не можемо переїхати в будинок поки не буде закінчено ремонт. В суботу 26 квітня приблизно 13-30 до нас в будинок увірвався сусід скандалив з використанням не цензурної лайки, вимагав щоб ми припинили ремонт протягом тридцяти хвилин. Свідком цього скандалу став наш маленький син він був наляканий, плакав, тепер він боїться виходити до себе у двір. Я тепер боюся сьогодні він увірвався зі скандалом, а завтра може увірватися з сокирою.

При цьому виникає таке питання. Як можна за законом покарати сусіда за подібні дії? Чи маю я право проводити ремонт у вихідні дні, так як в будні дні ми працюємо чоловік днем, а у мене тільки нічні зміни?

Відповідь:

Що стосується першої частини Вашого питання, то всі дії Вашого сусіда із застосуванням погроз
Ви можете вирішити за допомогою правоохоронних органів, викликавши міліцію або написавши відповідну заяву.

Що стосується другої частини запитання, то ремонтно-будівельні роботи забороняється проводити з 21.00 до 9.00 а також у святкові і неробочі ні протягом доби.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua