Прописка до дітей в неприватизовану квартиру

Запитання:

Що потрібно для того, щоб прописатися до дітей в неприватизовану квартиру. Є борг по оплаті комунальних послуг. І чи є можливість прописки в разі відмови дітей?

Відповідь:

Для того що б зареєструватися за місцем проживання, ви повинні в 10-ти денний термін після поселення на новому місці проживання подати в органи Державної Міграційної Служби такі документи ( “паспортної стіл”):

  • заява;
  • документ, до якого будуть внесені відомості про зміну місця проживання (паспорт);
  • талон зняття з реєстрації попереднього місця проживання. Талон не подається у разі реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з реєстрації з попереднього місця проживання;
  • документ, який підтверджує Ваше право на проживання в житловому приміщенні: ордер, свідоцтво про право власності, договір найму або інші документи. У разі відсутності даних документів реєстрація проводиться за згодою власника\співвласника житлового приміщення, “наймача” і членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання.

Що стосується Ваших дітей, якщо ви вже проживаєте в квартирі, то Ви зобов’язані зареєструватися в 10-ти денний термін в органах Державної Міграційної Служби і додаткового дозволу Ваших дітей не потрібно. Якщо ж Вас там не буде проживаєте, то на це потрібна згода Ваших дітей, а точніше того, хто є “наймача” даного житла.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua