Про пільги на квартплату

Запитання:

У мене таке питання: як ветеран військової служби користуюся 50% пільгою на квартплату для всієї родини. Минулого місяця дочка стала повнолітньою і пільгу для неї скасували. Вона є студенткою університету і я вважав, що вона перебуваючи на моєму утримання, буде користуватися пільгами до закінчення ВНЗ. А ЖЕК м.Миколаєва думає інакше. Підкажіть, що зробити?

Відповідь:

Вдповідно до ч.6 ст. 6 ЗУ ” Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист” Ветеранам  військової  служби надаються такі пільги:

50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова енергія та інші послуги), користування квартирним телефоном ветеранами військової служби і членами їх сімей, які проживають разом з ними, в жилих будинках усіх форм власності в межах норм, передбачених законодавством.
Статтею 64. ЗУ “Про державний бюджет України на 2010 рік” установлено,  що  до  членів  сім’ї пільговика при наданні пільг належать:

  • дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років);
  • неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II групи  або  інвалідами  I  групи;
  • особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним за  умови, що інвалід війни не перебуває у шлюбі;
  • непрацездатні батьки;
  • особа, яка  знаходиться  під  опікою  або  піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним.

Виходячи з вищевказаного дії ЖЕКу є правомірні.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua