Постанова на квартоблік

Запитання:

Доброго дня, шановні юристи. Скажіть, будь-ласка, якщо я прописана в Луганській області, а фактично проживаю в Києві вже 8 років, чи можу я встати на квартоблік в Києві та сподіватись на отримання пільгового кредиту на купівлю квартири від держави? Ставати на облік по місту прописки не має сенсу, адже це селище міського типу і там давно вже не має ніякого будівництва, адже про занепад села відомо всім. Дякую за відповідь.

Відповідь:

Частина перша ст.33 Конституції України гарантує кожному вільний вибір проживання, що не пов’язується з наявністю прописки особи для набуття права на житло.

Ч.1 ст. 36 Житлового кодексу зазначає, що “Облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, здійснюється, як правило, за місцем проживання у виконавчому комітеті районної, міської, районної в місті, селищної, сільської ради”.

Таким чином Ви можете стати на облік у тому місті, де фактично проживаєте.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua