Переукладання договору про надання комунальних послуг

Запитання:

Вітаю! Дуже прошу Вас відповісти на моє запитання. Ситуація така: я СПД (переклади, навчання іностр.яз) живу в приватному будинку. Одну кімнату виділила для проведення занять (репетиторства) по іностр.язикам. На воротах висить моя рекламна табличка з описом послуг та номером телефону (без зазначення конкретного адреси, де саме проходять заняття, тому, як для проведення курсів я знімаю офіс в офісному центрі, а вдома тільки репетиторство). Днями до мене додому прийшли з водоканалу і зажадали переукладання договору про водопостачання, як для офісу, а не для звичайного житлового приміщення. У будинку чотири кімнати, тільки одна виділена для занять, і то офісом назвати її складно. Після деяких суперечок поставили умову або прибрати табличку біля воріт або платити як за офіс.

На аргумент, що на табличці взагалі-то не вказано, що саме в цьому будинку займаються навчанням, а там просто телефон і опис послуг, і що повноцінний офіс у мене в іншому місці (навіть в іншому районі міста) представник водоканалу не прореагував.

Чи законні їхні вимоги щодо переукладання договору і чи дійсно не можна вішати рекламу на власні ворота? Дуже чекаю на Вашу відповідь, тому що боюся, що почнуть приходити і з інших служб (горсет і тд). Дякую.

Відповідь:

Вимоги водоканалу незаконні, якщо будуть і далі себе вести, вимагайте письмового повідомлення з описом вимог і посиланням на норми закону. Що стосується таблички, яка висить на Ваших воротах і містить в собі лише номери телефонів та перелік послуг, то ніяких дозволу Вам брати не потрібно. Моя порада, спілкуйтеся з ними в письмовому вигляді, якщо є вимоги, нехай шлють повідомлення, якщо є порушення з Вашого боку, нехай складають акт і приймають відповідні рішення. Їх потім можна оскаржити.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua