Оплата частини приватизованої квартири

Запитання:

Я з дочкою прописана в приватизованій квартирі, яка приватизована і на мою сестру, яка прописана у свого чоловіка.

Чи повинна моя сестра оплачувати свою частину в нашій квартирі? Щиро Дякую.

Відповідь:

Згідно ст. 360 Цивільного кодексу, Ваша сестра повинна компенсувати витрати, які безпосередньо пов’язані з наявністю у неї права власності на частину в квартирі, незалежно від проживання в ній (наприклад, витрати на утримання прибудинкової території, опалення). Витрати, пов’язані з фактичним використанням оплачувати повинні ті хто проживають в квартирі і як наслідок споживають ті чи інші послуги (наприклад електроенергія і т.д.)


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua