Незаконна приватизація

Запитання:

Доброго дня, шановні юристи. Ситуація у мене така: мене батько хоче виписати з квартири, в якій я не проживаю більше півроку. На момент реєстрації в ній я був неповнолітнім, а зараз мені вже 19 років. Я подав клопотання про те, що я був відсутній з поважної причини – потребував опіки матері, тому що був неповнолітній, а так само через малогабаритності квартири (двушка, а там ще живе 3 людини). Саме ця квартира була приватизована, коли я був в ній прописаний і мене в документах приватизації немає, тобто мене туди не вписали. Як мені грамотно розкрутити цю справу про незаконну приватизацію і як залишитися прописаним в цій квартирі ???

Відповідь:

Що стосується реєстрації «прописки», то наведені Вами обставини не є поважною причиною не проживання там, а на оборот, Ви говорити про те, що Ви свідомо не проживали, оскільки потребували опіки і в тому числі через незручностей там проживання. Тобто фактично даними ходательством Ви граєте на руку батькові.

Що стосується незаконної приватизації, то тут можна подати окрему позовну заяву про визнання приватизації незаконною, тобто приватизованої з порушенням Ваших прав.

За більш детальною консультацією зверніться до нас в офіс.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua