Квартирний облік

Запитання:

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, де написано, щоб стати на квартирний облік потрібно бути прописаним 3 роки в даному місті? У житловому кодексі цього немає, а в міській адміністрації не беруть через це на облік?

Відповідь:

Доброго дня.

Така норма встановлена Правилами обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, а саме ч. 5. п. 13: потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни, які проживають не менше 5 років за договором найму (оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності.

Даним пунктом встановлюється перелік підстав, через які особи можуть встати на квартирний облік. Якщо Вам не підходить саме ця частина то Ви можете подивитись усі інші частини та проаналізувати чи не підпадаєте Ви під якусь іншу частину цього пункту.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua