Квартирний облік

Запитання:

Доброго дня! Якщо я одружений молодий спеціаліст, проживаю в Києві та працюю на держслужбі, але прописаний в Вінницькій обл. Чи маю я право стати на квартоблік і як це зробити,які норми? Дякую!

Відповідь:

Відповідно до ст. 39 Житлового кодексу України ви можете стати на облік, як особа, яка потребує поліпшення житлових умов, за місцем проживання і за місцем роботи.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua