Квартирне питання

Запитання:

Доброго дня. У мене така ситуація. Є батьківська однокімнатна квартира, чи не приватизована, особовий рахунок на мені. Брат алкоголік і наркоман, через його щоденних розборок, криків і бійок, довелося з’їхати 3 роки тому. За весь цей час він жодного разу не платив за квартиру. Підкажіть чи можливо його виписати, щоб не втратити квартиру?

Відповідь:

Добридень! Якщо ваш брат там не зареєстрований (не прописаний), то він не має права проживати там взагалі.

Але якщо ж, він там зареєстрований (прописаний) Ви можете виписати його в судовому порядку, що регламентовано ст. 116 Житлового кодексу України.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua