Квартирна черга

Запитання:

Чи обов’язково необхідно 3 (три) роки прожити в гуртожитку, щоб можна було стати на квартирну чергу в міськраді? Яким нормативним документом це передбачено?

Відповідь:

Пункт 6 статті 34 Житлового кодексу України говорить про те, що однією з підстав для визнання громадян потребуючими поліпшення житлових умов є те, що громадяни проживають у гуртожитках, про строки цього проживання законодавець умовчує.

04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua