Виконавче виробництво

Запитання:

Знайома повинна мені велику суму грошей, був суд, є рішення і виконавчий лист про стягнення боргу. У зв’язку з цим виникає 2 питання:

  1. Виконавчий лист направлений за місцем роботи боржника. Однак гроші спрямовані не безпосередньо на мій поточний рахунок, а в виконавчу службу. В результаті гроші до теперішнього часу я не отримала. Чи правильно це? Як повинні гроші перераховуватимуться, прямо потерпілому або тільки через виконавчу службу?
  2. За законом боржник платить зі всіх доходів. Боржник, крім зарплати, отримує ще й пенсію. На моє прохання відправити стягнення ще й до Пенсійного фонду виконавець відмовляє, мотивуючи тим, що лист один і його одночасно не можна відправити у 2 місця. Чи правильно це?

Як треба вчинити, щоб отримувати за виконавчим листом з усіх доходів боржника. Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь:

  1. Ви можете написати відповідну заяву за місцем роботи боржника із зазначенням Ваших реквізитів на які необхідно перераховувати погашення боргу. Гроші які були перераховані в виконавчу службу повинні Вам повернути, зверніться з цим питання до держ. виконавцю. (Ст. 69 ЗУ “Про виконавче провадження”)
  2. Дії виконавця неправомірними, він зобов’язаний сам або за Вашою заявою, винести постанову про примусове відрахування з з / п, пенсії, стипендії тощо і направити дане Постанова до відповідного органу, підприємство, установа. (Ст. 68 ЗУ “Про виконавче провадження”)

У разі не виконання виконавцем даних дій, напишіть скаргу на ім’я начальника виконавчої служби.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua