Спадкове право

Запитання:

Допоможіть будь ласка!!! Помер чоловік, проживав в місті в будинку разом з дружиною та сином інвалідом першої групи ДЦП, заповіт склав на дочку на пай і житловий будинок, що в селі, а інше нічого не робив . Як нам тепер вирішити питання з спадком майном?

Відповідь:

Доброго дня! Для оформлення (прийняття) спадщини Вам потрібно звернутися до нотаріуса. Згідно ст.1245 ЦКУ частина спадщини, що не охоплена заповітом, спадкується спадкоємцями за законом на загальних підставах. До числа цих спадкоємців входять також спадкоємці за законом, яким інша частина спадщини була передана за заповітом.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua