Аліменти

Запитання:

Добридень! Підкажіть, як мені бути. Я проживаю в зоні АТО, у мене 2-є дітей 16-ти і 9-ти років. З чоловіком розлучена, на аліменти подати не встигла в зв’язку зі сформованою ситуацією, на даний момент суди в нашому регіоні не працюють, виїхати в Україну у мене немає грошей, ледве-ледве зводжу кінці з кінцями. Підкажіть чи можу я подати (електронного листа?) на стягнення аліментів без виїзду в Україну чи ні і взагалі для вирішення даного питання, що мені робити. Дякуємо.

Відповідь:

Вам не потрібно виїжджати в Україну Ви і так в Україні але тільки перебуваєте на тимчасово зайнятій бандитами і військами РФ території. Ви можете подати позов до суду за місцем проживання відповідача, і пакет документів поштою або кур’єром або іншим чином, або це може зробити будь-хто за дорученням. не обов’язково особисто. В електроному вигляді подача позову не передбачена.

Якщо суд за місцем знаходження відповідача або Вашим місцем проживання перебувати в зоні АТО, потрібно подати на Ваш вибір в суд якому передали підсудність суду із зони АТО. Такий перелік є на сайті ВСУ.

С ув. Аргумент-Консалтинг.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua