Аліменти на дитину

Запитання:

Вітаю! У мене до вас таке запитання, якщо хто що знає підкажіть, будь ласка.

Я була заміжня, прожили в шлюбі 6 років, від шлюбу є дитина, в даний момент йому 9 років. За час проживання з чоловіком був придбаний будинок, в будинку зробили ремонт, я брала участь і в покупці і в ремонті, але обманним шляхом свекруха зробила документи на себе, коли ми розійшлися я забрала дитину і свої речі і пішла – це було 4 роки тому , він відразу після мого відходу купив авто, а мені все плакав який він бідний і нещасний і як йому важко. У той час у мене була хороша робота і грошей вистачало так що я ще й йому грошей давала, ну а він періодично кожного місяця давав 500 гривень на дитину. Останнім часом у мене вже просто сил немає, кожен місяць, коли він привозить гроші це просто витрачені нерви, таке враження, що я собі грошей прошу. До слова, в тому будинку, який ми купили він тепер живе з новою дружиною вони навіть посудом моєї користуються і рушниками, а мені навіть телевізор, який нам купувала моя мама віддати не хоче справа доходить до образ і погроз.

Коли бере дитину суцільні настройки проти мене, останнім часом дитина вже до нього і їхати не хоче, але сказати йому це боїться, каже “він мене вб’є”. Рік тому мене скоротили з моєї роботи і зараз мені важко та ще й новий бізнес, а туди потрібні вкладення, та й якщо чесно прикро, що на виховання він претендує, а думати про те, що дитині потрібна зимовий одяг не хоче (самі розумієте на 500 грн 9 річного пацана НЕ одягнеш). Ну і ще купа всяких подробиць, мене цікавить, що я можу отримати від нього крім аліментів, він офіційно не працює, розлучилися ми в липні, але я ще на аліменти не подавала.

Відповідь:

Якщо питання стоїть в розрізі змісту Вашого спільну дитину, тоді тільки аліменти. Подавши до суду, Ви можете визначити велику суму, ніж він Вам зараз платить, мотивуючи це тим, що у вас погане матеріальне становище, а він в змозі платити ці гроші. Принциповим в рішенні суду буде встановлення матеріального становища сторін і виходячи з цього задоволення запитуваної Вами суми або її зменшення. Також батько дитини зобов’язаний, крім аліментів, нести і інші витрати (як мінімум половину) пов’язані з розвитком дитини, хворобами і т.п. Ці суми, при відповідному підтвердженні довідка, чеками та іншими доказами, можна також стягнути через суд.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua