Юридична адреса

Запитання:

Якими документами підтверджується юридична адреса підприємства. Чи є юридично правильним, коли реєстрація підприємства здійснена на багатоквартирний будинок, не вказуючи при цьому номер квартири? Дякую.

Відповідь:

В чинному законодавстві України такого поняття як “юридична адреса” не існує а тому нормативного врегулювання питання підтвердження даної адреси також не існує.

Місцезнаходження органу управління юридичної особи за яким вона зареєстрована, може бути підтверджена правовстановлюючим документом, договором оренди, суборенди, гарантованими листами власника приміщення іншими документами.

Щодо адреси багатоквартирного будинку то за загальними правилами житловий фонд не може використовуватись під розміщення офісу компанії, але реєстрація за місцем проживання наприклад учасника та/або директора державними реєстраторами здійснюється.

Важливим є також той факт, що державний реєстратор не перевіряє документи на вказану в реєстраційній картці адресу. Якщо орган управління займає весь будинок, тоді правомірно зазначити лише номер будинку без номеру кімнати або квартири, якщо ні тоді необхідно зазначити конкретну квартиру, оскільки вона є окремим об’єктом нерухомості.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua