Соціальні пільги, пенсіонер МВС

Питання:

Я являюсь пенсіонером МВС за вислугою років (стаж в Уг. Розшуку понад 20 років, на пенсії з 2005 р). До березня 2009 р була 50% (живу в місті) пільга по оплаті комунальних послуг. Зараз же в цьому хочуть відмовити, мотивуючи тим, що на дану категорії пенсіонерів ці пільги не распросраняются. Правомочний цю відмову і чим це можна аргументувати (будь ласка, посилання на накази, положення і т. Д., В тому числі і відомчі). Дякуємо.

 

Відповідь:

Пільги по оплаті за житлово-комунальні послуги надаються ветеранам війни; особам, які мають статус «жертва нацистських переслідувань»; ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ; ветеранам державної пожежної охорони та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; звільненим зі служби за віком, хворобою або вислугою років військовослужбовцям Служби безпеки України, працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони; пенсіонерам з числа слідчих прокуратури; реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами; які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітям війни; медичним, педагогічним працівникам і працівникам культури, які проживають і працюють у сільській місцевості, та деяким іншим категоріям громадян.

Якщо Ви відноситеся до однієї з перерахованих вище категорій, тоді урізати не повинні. Напишіть заяву і вимагайте письмовий аргументіруемий відмову, після чого його можна буде оскаржити.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua