Права мешканців будинків

Запитання:

Я мешкаю в 12-поверховому будинку. Нещодавно дізналися, що вже майже 2 роки існує рішення міської ради про зміну цільового призначення земельної ділянки між нашим та іншими будинками де на даний час знаходиться зелена зона та передачу цієї ділянки в оренду юридичній особі строком на 30 років для комерційного використання (будівництва та експлуатації виставково-офісного та торгово-офісного будинків). Чи правомірні такі дії щодо зміни земельного призначення та будівництва будинків комерційного призначення без згоди мешканців прилеглих житлових будинків. Чи можливо цьому зарадити? Дякую.

 

Відповідь:

У відповідності до ч. 2 ст. 20 Земельного кодексу України (далі ЗК), зміна цільового призначення земель провадиться органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування. Таким чином рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у власності відповідної територіальної громади, приймається відповідною, у вашому випадку, міськрадою и є легітимне. Якщо Ви вважаєте, що таке рішення було прийняте з порушенням, або наслідки прийняття такого рішення порушують права та законні інтереси громадян, що проживають порядок з даною ділянкою, аргументовано звертайтесь до суду.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua