Інше

Реєстрація ТОВ на домашню адресу

Питання:

Скажіть, будь ласка, чи можна фірму (ТОВ) зареєструвати на домашню адресу. Дякуємо >>>

Курси перукаря

Питання:

Добридень! є ППшник, приміщення в нежитловому фонді, перукар (майстер) з Сертифікатом. Потрібно відкрити курси перукаря. З чого почати? Які дозволи потрібно отримати? Ліцензуванню діяльність не підлягає, дипломи по закінченню видаватися не будуть, чи достатньо написати заяви в СЕС і пожарку і після перевірки почати уже займатися? >>>

Повернення 50 % оплати за виробничу практику навчальному закладу

Питання:

Добрий день! Чи правомірно ПТУ вимагає учнів віддати готівкою в бухгалтерію училища 50 відсотків одержаної на підприємстві по відомості заробітної плати за виробничу практику, та приносити довідку про одержану заробітну плату. (Договір укладало ПТУ з підприємством, без підпису учнів, додаткових договорів з учнями не було що вони зобов’язані віддавати 50 відсотків за практику) З повагою. Дякую. >>>

Соціальні пільги, пенсіонер МВС

Питання:

Я являюсь пенсіонером МВС за вислугою років (стаж в Уг. Розшуку понад 20 років, на пенсії з 2005 р). До березня 2009 р була 50% (живу в місті) пільга по оплаті комунальних послуг. Зараз же в цьому хочуть відмовити, мотивуючи тим, що на дану категорії пенсіонерів ці пільги не распросраняются. Правомочний цю відмову і чим це можна аргументувати (будь ласка, посилання на накази, положення і т. Д., В тому числі і відомчі). Дякуємо. >>>

Пенсія за віком, якщо я є інвалідом третьої групи

Питання:

Шановні юристи!
Підкажіть, будь ласка, чи маю я право отримувати пенсію в розмірі пенсії за віком, якщо я є інвалідом третьої групи (довідка МСЕК, обмеження руху), маю вік 50 років та стаж роботи більше 30 років, не працюю найманим працівником, але є фізичною особою-підприємцем (СПД), зареєстрованою за 3 дні до отримання побутової травми, на підставі якої мені була надана інвалідність? До отримання інвалідності я більше місяця оперативно лікувалася в стаціонарі лікарні, потім більше 3-х місяців лікувалась амбулаторно, перебуваючи на листку непрацездатності.

За цей час я встигла відправити поштою у податкову інспекцію звітність за 2 квартали про відсутність діяльності та доходів від діяльності мого СПД. У Пенсійному фонді (страхові внески не сплачувала, найманців не мала) при призначенні мені пенсії документи мої прийняли, але посилаючись на п. 28 «Порядку подання та оформлення документів для призначення пенсій» сказали, що оскільки я є СПД, я можу отримувати доходи і не є непрацюючою особою, а значить не можу відповідно до п. 2 ст. 33 ЗУ «Про загальнодержавне обов’язкове пенсійне страхування» вибрати пенсію в розмірі пенсії за віком, а щоб отримати таку можливість необхідно зареєструвати припинення діяльності мого СПД.

Але я не хочу ліквідовувати своє СПД, тим більше, що відповідно до ст. 47 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб» це можливо лише через 2-3 місяці. (Крім того, я стала СПД через державну службу зайнятості, отримавши спеціальну одноразову допомогу по безробіттю, і для того, щоб не підпасти під дію ч. 3 ст. 36 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», мені треба якось показати обставини, що унеможливлюють провадження підприємницької діяльності за 6 місяців після реєстрації, що вже майже пройшли!). Так як же мені захистити свої права інваліда і доказати Пенсійному фонду, що я була і є непрацюючою особою, оскільки через травматичне обмеження життєдіяльності я ніяк не могла і поки ще не можу займатись підприємництвом, тим більше, що в ст. 29 ЗУ «Про пенсійне забезпечення» вищезгадане право інваліда зазначене без умови бути непрацюючим? Допоможіть, прошу! Заздалегідь вдячна >>>

Пільги малозабезпеченій та багатодітній сім’ї

Питання:

Доброго дня! Я батько трьох дітей. Двоє з них вже ходять в дитячий садок. Чув, що сім’ї, що складаються з трьох і більше дітей вважаються багатодітними. Також, багатодітні батьки мають певні пільги в оплаті, скажімо, за перебування дитини у садку. . .  Якщо в мене є пільга сплачувати 50% від вартості за дитину в садку, то куди мені треба звертатися, щоб отримати цю пільгу, які документи і куди їх подати? Поясніть мені будь-ласка. >>>

Пенсія за вислугою років

Питання:

Добрий день! У 1993 р я звільнилася на пенсію за вислугою років з посади старшого інспектора у справах неповнолітніх. На той момент служба у справах неповнолітніх була підрозділом карного розшуку райвідділу. У 1995 році ця служба була реорганізована в підрозділ кримінальної міліції у справах неповнолітніх.

Посада, аналогічна моїй за функціональними обов’язками, стала називатися старший оперуповноважений. У 2008 році Постановою Кабміну були підвищені посадові оклади всім працівникам міліції відповідно до їхніх посад, що автоматично спричинило перегляд окладів раніше звільнених і підвищення пенсії. Однак мені встановили оклад за посадою старшого інспектора, а не ст. оперуповноваженого у справах неповнолітніх.

Написала кілька заяв в УМВС та МВС, проте отримала одні відписки. Хочу звернутися до суду. Питання: як правильно формулювати свої вимоги і що подавати: скаргу на неправомірні дії посад. осіб УМВС, які відмовляються встановити оклад за посадою ст. оперуповноваженого у справах неповнолітніх, або ж позов про встановлення відповідності посаді ст. інспектора у справах н/л посади ст. оперуповноваженого. Може, звернутися до суду з позовом про перерахунок розміру пенсії, але тоді до кого позов – в облуправління Пенсійного фонду? Чи потрібно в такому випадку перед подачею позову звернутися до них з такою заявою? >>>

Оскарження постанови

Питання:

Добридень! Потрібен Ваша порада. Я хотіла б оскаржити поастанову, які мені виписали 06. 03. 09 працівник ДПС за Нібито порушення правил ДР

Нижче наведено текст:

Постанова 6. 03. 2009 о 12:50 керуючи автомобілем Деу державний номер АА3636 ЄП по проспекту науки г .. Київ здійснив виїзд на перехрестя пр. Науки пр. 40 років Жовтня, за яким утворився затор на заборонний (червоний) сигнал світлофора, чим порушив пункт 16. 4:87. 3Е ПДР відповідно до частини 2 ст. 122 КУАП накласти адміністративне стягнення у вигляді штраф 450 (чторіста п “п’ятдесят) гривень. Посада та прізвище посадової особи: ст. ІДПС Голосіївського ДАІ г .. Києва лейтенант Бійка В. А.

На що я отеть, що з цим Чи не згодна і правил не порушував, про що і вказала в письмовому вигляді (у постанові). Свідків ні у мене, ні у працівника ДПС не було, фотознімок мені НЕ надали. Вчора я прийшла до Дарницького районного суду зі скаргою і хотіла подати її. Мені сказали, що зняв з мене НЕ візьмуть, а що мен далі робити – вони не знають і консультацій не дають. Я проконсультувалася з адвокатами, почитала форуми. . .

Загалом, мені тепер неясно, якими повинні бути наступні кроки? Чи можу я оскаржити постанову? Або в цій країні взагалі нічого не можна добитися? >>>

Утримання бджолосімей, пасіки

Питання:

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи є якісь обмеження в змісті в межах населеного пункту бджолосімей, пасіки в кількістном співвідношенні. Які документи регламентують порядок утримання. Проблема в тому, що мої сусіди по ділянці утримують величезну пасіку і в весняно-осінній період в свій сад неможливо вийти. Як правильно вчинити в цьому питанні, куди слід написати і на які нормативні акти посилатися. Спасибі за відповідь.
>>>

Зняття з реєстрації

Питання:

Доброго вечора! Прошу поради. Я стикнувся з питанням зняття з реєстрації у зв’язку з переїздом, в першу чергу знявся з обліку у военкоматі, де мені повідомили, що на новому місці необхідно стати на облік у 7-денний строк, після пропуску якого у военкомату є право накласти штраф у розмірі від 3 н. м. , на наступний день я у місцевому відділі реєстрації написав заяву про зняття реєстрації у зв’язку з переїздом в іншу місцевість, і що цікаво, таке зняття проводиться в 7-денний термін (було забрано у відділі паспорт та будинкова книга) за якими необхідно прийти через 7 днів. Як ви б прокоментували дану ситуацію?

>>>

Шахрайство

Питання:

Підкажіть, будь ласка, яка стаття Кримінального Кодексу України про шахрайство. Дякую. >>>

Допомога при народженні

Питання:

Чи має право на отримання одноразової допомоги моя дочка (громадянка України, зареєстрована на Україні), ЯКЩО:

  1. Батько дитини – громадянин Росії.
  2. Місце народження дитини – Росія.
  3. Довідка з пологового будинку і ЗАГСА – російські.

>>>

Сторінка 1 з 212
04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua