Відкриття магазину

Запитання:

Добрий вечір всім. Мене звати Іван. З недавнього часу хочу відкрити свій бізнес але встав перед такою ось проблемою. Товари, які я хочу продавати будуть купуватися за кордоном в інтернет магазинах. В основному це одяг і взуття. Багато хто говорить, що потрібен сертифікат справжності на кожну одиницю товару, а інші кажуть що він ваше не потрібен. Так от насправді потрібні вони чи ні, бо там де я купую даний товар мені кажуть, що вони самі його не мають, але я на 100% впевнений, що він не підробка. І ще якісь документи потрібні для відкриття даного бізнесу?

Щиро Дякую.

Відповідь:

Доброго дня.

Обов’язковій сертифікації автентичності товару у нас в країні немає, відповідно і сертифіката такого Вам отримувати не потрібно.

А з приводу відкриття бізнесу, то спочатку Вам потрібно вибрати організаційно-правову форму: юридична особа або фізична особа-підприємець. У першому випадку Ви звертаєтеся до державного реєстратора з статутними документами підприємства, яке хочете створити, у другому випадку Ви повинні звернутися до державного реєстратора з паспортом та ідентифікаційним кодом за місцем проживання. Варіант Вашого вибору здійснення підприємницької діяльності є дуже широким і вимагає великої кількості уточнень, як, наприклад, кількість найманих працівників, очікуваний дохід і т.д.

Якщо потрібна допомога в реєстрації Вашого бізнесу а також юридичного супроводу, звертайтеся.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua