Як оформити за документами приватні курси

Запитання:

Вітаю! У мене зараз стоїть перше питання як оформити за документами приватні курси “телеведучих”. Як Товариство з обмеженою відповідальністю, або ж Приватним підприємцем ?. А також мене ще хвилює інше питання, в нашій майбутньої теле-школі (курсах) викладатимуть різні педагогі. Працювати будуть не по трудовій книжці, що не офіціально. Податкова не може мене оштрафувати за це ?! Будь ласка підкажіть як мені бути в цій ситуації?

Заздалегідь дякую. З повагою, Ірина.

Відповідь:

Товариство з обмеженою відповідальністю на відміну від приватного підприємця – ФОП (фізична особа-підприємець) є юридичною особою, має власну назву, несе відповідальність тільки майном підприємства (ПП всім своїм майном). Система оподаткування також відрізняється певним чином. Займатися курсами телеведучих може як ПП так і ФОП.

Для отримання ліцензії на заняття курсами, Вам необхідно мати певний штат викладачів, які працювали у Вас, що необхідно буде підтвердити документально. Податкова не накладає ніяких санкцій за межі не офіційну роботу співробітників. Податкова контролює правильність нарахування і своєчасність сплати податків. Якщо особа не офіційно працює на підприємстві, то відповідно і інформації в податковій немає про таку оплату.

Більш детальну і змістовну інформацію Ви можете отримати безпосередньо з юристом.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua