Про приватне підприємництво

Запитання:

Добрий вечір! Шановні юристи, дайте будь ласка відповідь: При скороченні штавів нас скоротили,після чого ми стали на облік в центр зайнятості, нам запропонували навчатися на приватного підприємця, ми вчилися, здали іспит, після чого нам потрібно було здати ще один іспит, а потім рееструємося і нам виплачують “одноразову допомогу”, вже минуло понад трьох місяців, нам кажуть нема грошей, ми не можемо розпочати свою діяльність, так як нам потрібні кошти на придбання матеріалів, інструментів і ще по дрібницям дещо, ми написали листа до міністерства Праці та Соціального Захисту України: Міністерству Праці та Соціального Захисту України. Від громадян Ф.І.П, Звернення Просимо Вас переглянути наше питання, щодо «Одноразової допомоги» Ми перебуваючи На обліку отримуємо що місячну допомогу, але нам необхідна одноразова допомога, так як ми вчилися на приватних підприємців з 06.11.2008 року по 26.11.2008 року.

Після цього склали іспит і отримали свідоцтва приватних підприємців. Але розпочати діяльність ми не можемо,тому що в центрі зайнятості не має коштів, які нам необхідні для придбання обладнання, та інструменту і тощо, для підприємницької діяльності. З 26.11.2008 р. по 26.02.2009р. не можемо одержати одноразову допомогу.

Просимо Вас допомогти одержати одноразову допомогу і розпочати підприємницьку діяльність. Копії документів додаємо до заяви. Як ви вважаєтє ми зробили правильно, тому що нам сказали, що спочатку треба звернутися до районої адміністрації. Що Ви ,шановні скажете про це питання?

Відповідь:

Вирішення питань стосовно виплат по безробіттю в т.ч. виплати одноразової допомоги для організації власної підприємницької діяльності не знаходиться в компетенції районної чи будь якої іншої державної адміністрації, це виключно компетенція фонду зайнятості та його територіальних управлінь. Таким чином, Ваш лист написаний належному адресату, оскільки фонд зайнятості знаходиться в підпорядкуванні саме Міністерства праці та Соціального Захисту. Але таке звернення не носить будь-якого імперативного характеру, скоріше за все з верху (Міністерства) спустять на виконання до вашого центру зайнятості і якщо коштів на виплату “такої допомоги” не буде то і виплат не буде також. В такому разі раджу звернутись до суду.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua