Про надання приватним підприемцем послуг неприбутковим державним організаціям

Запитання:

Доброго дня! Я приватний підприємець, з 1 січня 2012 року та обрав другу категорію оподаткування – чи можу я надавати послуги по ремонту та обслуговуванню компьютерної техніки неприбутковій державній організації “Державній санiтарно-епiдемiологiчній службі” ?

Відповідь:

У відповідності до п. 2 ст. 291.4 Податкового кодексу України, до другої групи відносяться фізичні особи – підприємці які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових платникам єдиного податку та/або населенню. Таким чином надання послуг з ремонту та обслуговуванню комп’ютерної техніки неприбутковій організації Ви обравши другу групу платника єдиного податку Ви не можете.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua