Припинення СПД (без діяльності 4 роки)

Запитання:

Доброго дня, у зв’язку зі зміною(спрощенням) процедури припинення спд від 14.07.2014, які тепер кроки потрібно зробити?

1)Похід до держреєстратора, де протягом того ж або наступно дня вже зареєструють заяву.

2) Що потрібно робити далі? чи потрібно йти до податкової, здавати 4-0пп у канцелярію, подавати звіт за період з початку року до дня закриття(я на загальній системі оподатк) та писати заяву на проведення позапланової перевірки? чи потрібно йти особисто зніматися в інших установах-соцстрах,статистика і т.д, та обходити інші фонди, якщо я там і не була зареєстрована та діяльність не ведеться вже протягом 4х років.

Як знятися з обліку у податковій, або після держреєстратора вже не потрібно нікуди йти і вся процедура проходить автоматично, і, якщо буде потреба, мене викличуть до податкової для звірки? Дякую

Відповідь:

Доброго дня.

Держреєстратор вносить запис до реєстру про припинення діяльності фізичної особи-підприємця не пізніше нааступного дня після отримання заяви про припинення діяльності.

Дані про припинення діяльності автоматично направляються до податкової, яка може почати перевірку. При цьому на той момент Ви вже не будете ФОП. Тобто даних про Вас як про ФОП у реєстрі вже не буде. Вам самим нікуди йти не треба, за наявності підстав податковий орган сам почне перевірку та поставить вас до відома про її проведення, якщо ж такого не відбуватиметься, отже і перевірки немає.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua