ЧП на дому

Запитання:

Хочу надавати послуги набору тексту, роздруківки тексту, фотодруку, ксерокопії та інших послуг виконуються за допомогою комп’ютера і оргтехніки. Питання:

1. Які потрібні документи для надання на дому даних послуг.

2. Як потрібно оформити кімнату в якій будуть надаватися дані послуги і чи можна в ній брати кліентов.можно або потрібно обладнати вхід з вулиці.

3. У чому відмінність між офісом в якому надається даний вид послуг і скажемо кімнатою в приватному житловому будинку. мається на увазі оформлення, обладнання, оподаткування та інші обов’язкові платежі, особливості роботи з клієнтом.

Заздалегідь дякую.

Відповідь:

1. Вам необхідно зареєструвати свою підприємницьку діяльність. Це може бути у формі фізичної особи – підприємця або юридичної особи.

2. Технічно і практично переобладнати кімнату можна також як і перевести її з житлового в нежитловий фонд. Ця процедура досить тривала.

3. Відмінність тільки в цільовому призначенні, житловий / нежитловий фонд. Досить часто квартири (житловий фонд використовують під офіси), хоча в залежності від виду діяльності тут можливі обмеження використання житлового фонду. На оподаткування це жодним чином не впливає.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua