Оренда приміщення

Запитання:

На підставі Договору оренди здаю свою нерухомість в оренду під офіс.Договором встановлена ​​вартість в Євро, передбачена оплата в грн за курсом НБУ на день оплати.На підставі усної домовленості зафіксована вартість і умови оплати в грн. Складено Додатковий договір, переданий через філія для підписання в головному офісі. Додатковий договір не був повернутий з підписами до теперішнього часу. Оплата здійснювалася згідно з усною домовленістю, але з постійними порушеннями умов Договору-маються на увазі терміни.

1. Чи передбачені законодавством терміни узгодження змін до Договорів, у вигляді додаткових договорів, угод і т.д-терміни повернення підписаних документів.

2. Якщо не підписаний Додатковий договір, чи можу я в претензії виставляти вимогу оплати згідно умов основного Договору і за який період (1 рік або весь термін дії Договору).

3. Умовами Договору передбачено припинення доступу співробітників Орендаря на об’єкт оренди, якщо прострочення оплати понад 15 діб. Який законний спосіб припинення доступу до об’єкта оренди-заміна замку, опечатування об’єкта або інші способи?

Відповідь:

1. Так передбачені, Господарським кодексом в сфері господарської діяльності.

2. Так можете, в будь-якому випадку сторони повинні сумлінно виконувати взяті на себе зобов’язання в тому числі обязательтсва по оплаті. Ви можете вимагати стягнення заборгованості по орендній платі в судовому порядку за останні три роки.

3. Найкраще опечатати приміщення в присутності представника орендаря.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua