Договір оренди

Запитання:

Коли потрібно нотаріально посвідчувати договір оренди нерухомості.Чи підлягає він державній реєстрації? Дякую

Відповідь:

У відповідності до параграфу 4 глави 58 Цивільного кодексу України (ст.793, 794) Договір найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) укладається у письмовій формі. Договори найму що укладаються строком на три роки і більше – підлягають нотаріальному посвідченню та державній реєстрації.


04053, м. Киев,
ул. Сечевых Стрельцов Артема, 1-5,
(Дом художника) оф. 512
(050) 351-68-76
(044)353-63-50 (044)461-90-72
main@argument-consulting.com.ua